Механіка шоу

"Маленькі гіганти" - масштабне національне дитяче талант-шоу, яке вперше в Україні збере на одній сцені талантів різних жанрів! У проекті візьмуть участь шість команд, яки будуть йти до перемоги під опікою свого зіркового тренера.

Згідно з правилами, на першому етапі проекту зіркові наставники відбирають юних талантів у свої команди, щоб допомогти їм реалізувати свої здібності і мрії. Кожен з малюків представлятиме одну з трьох категорій: "вокал", "танці" або "оригінальний жанр" (розмовний, комедійний, пародисти, вундеркінди, діти-індиго, діти-екстрасенси тощо). Всі діти - надзвичайно талановиті та харизматичні, тому їхнім тренерам не завжди легко зробити вибір. Отож, основні претенденти на місця в команді вийдуть на велику сцену, де остаточне рішення приймуть вже зіркові судді.

В результаті, під опікою кожного наставника залишиться чотири учасника, які разом змагатимуться за перше місце в шоу.

На наступних етапах глядачів чекатимуть виступи в різних жанрах “вокал", "танці" або "оригінальний жанр". Також кожна команда матиме змогу заробити додаткові бали за допомогою спеціальних конкурсів. Оцінюючи ці спеціальні конкурси, кожен суддя відповідає за свій жанр: Наталя Могилевська - за вокал, Юрій Горбунов - за оригінальний жанр, а Олена Шоптенко - за хореографію. Після кожного епізоду команда, яка набрала найменше балів, залишає проект.

Таким чином, до фіналу потрапить дві команди. Цього разу наставники не тільки допомагатимуть учасникам за лаштунками, але й вперше разом з ними вийдуть на сцену.

Завершиться проект грандіозним гала-концертом, в якому візьмуть участь всі команди, судді, наставники, а також спеціальні зіркові гості.

ПРО ШОУ

Шість дитячих команд поведуть до перемоги їхні зіркові наставники.

Ведуча "1+1" Ольга Фреймут - улюблениця всіх маленьких глядачів, яка самостійно виховує доньку Злату. У спілкуванні з учасниками вона буде дотримуватися тих же принципів, що і в спілкуванні з власною дитиною. Актори театру та кіно Ірма Вітовська та Володимир Горянський - улюбленці українських глядачів, які з перших хвилин привертають увагу малюків з перших хвилин безпосередністю і комунікабельністю.

Зіркова пара Володимир Дантес і Надя Дорофєєва про своїх малюків поки що тільки мріють, але для мільйонів юних шанувальників вони вже прикладом для наслідування. Кожен з них може поділитися власним досвідом участі і перемог в різних проектах. Красуня-співачка Настя Каменських чудово ладнає з дітками і мріє про власну родину.

Оцінювати виступи команд в проекті будуть зіркові судді, кожен з яких буде представляти свій жанр: Наталя Могилевська - вокал, Олена Шоптенко - хореографію, Юрій Горбунов - оригінальний жанр.

"Судді проекту - це люди, на яких покладена особливо серйозна місія, адже від їх рішення залежить віра в себе і подальші досягнення наших маленьких учасників. Кожен з наших суддів - визнаний професіонал своєї справи, і на проекті представлятиме свій жанр. Ми знаємо, що всі вони з максимальною відповідальністю ставитимуться до прийняття рішень і вкладуть усю свою любов і досвід у кожне слово, яке адресують нашим учасникам", - кажуть творці шоу.

"Маленькі гіганти" - нове для України дитяче талант-шоу за форматом мексиканської компанії "TELEVISA". Виробництвом проекту займається "1+1 Продакшн". Прем'єра проекту "Маленькі гіганти" відбудеться 11 жовтня о 21:00 на телеканалі "1+1".

Катерина Осадча - ведуча шоу. Вона просто бездоганна у роботі з малечею. Малюки її обожнюють, бачать у ній авторитет та приклад для наслідування. Саме вона підбадьорюватиме маленьких учасників перед виходом на велику сцену та заспокоюватиме їх після виступів.